این شرکت تلاش می کند تا الزامات پدیدآوری محصولات با کیفیت و خواسته های مشتریان را در کوتاه ترین زمان از طریق :آموزش مستمر کلیه پرسنل در تمامی رده های سازمانی گسترش فرهنگ کار گروهی در سازمان تولید محصول مطابق با استاندارد های بین المللی استفاده از ماشین آلات مدرن به کار گیری نرم افزار های روز دنیا و همچنین نهادینه کردن فرهنگ کیفیت از طریق تدوین و پایش اهداف و برنامه ریزی های کیفی شناسایی و اجرای سیستم های مدیریتی بهره وری و کاهش هزینه های تمام شده محصولات گسترش سازمان و تولید محصولات جدید با هدف رفع نیاز های بازار های داخلی و خارجی را دنبال نماید .

شرکت برق صنعتی مبتکر تولید کننده رک شبکه

گروه صنعتی مبتکر فعالیت خود را از سال 1368 با هدف طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق فشار ضعیف و فشار متوسط آغاز نموده است.

این شرکت واقع در شهرستان کاشان ، شهرک صنعتی آران وبیدگل و در زمینی به مساحت 4000 مترمربع می باشد، و با بهره گیری از پرسنل جوان، کارآزموده و ماشین آلات پیشرفته توانسته است تا انواع مختلف تابلو های برق را تولید نموده و در صنایعی همچون نساجی، فولاد، خودرو، پتروشیمی و ساختمان نصب و مورد بهره برداری قرار دهد.

نیاز روز افزون کشور در حوزه تامین لوازم مورد نیاز بخش IT و مخابرات، به ویژه سیستم های امنیتی و شبکه و همچنین تحقق طرح های توسعه، گروه صنعتی مبتکر را بر آن داشت تا از سال 1388 آغاز به فعالیت در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات زیرساخت مراکز داده بنماید.

شرکت مبتکر با به کارگیری ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از تجارب ارزنده پرسنل خود موفق به تولیدات این محصول گردید و در حال حاضر جز برترین های تولید داخل است.